У чому переваги безпечних угод на Avtopro.ua

Информация размещена на правах рекламы:

Ринок інтернет-торгівлі зростає швидкими темпами. Наприклад, багато водіїв вважають за краще замовляти запчастини та витратні матеріали в мережі — так швидше, простіше, а часто і дешевше. Однак однією з серйозних проблем угод в мережі є низька безпека. Якщо продавець наполягає на необхідності відправки передоплати, чи є у покупця гарантії того, що угода відбудеться? Маркетплейс автомобільних запчастин Avtopro.ua знайшов рішення цієї проблеми.

Переваги для покупців

Готуючись до відвідування магазину автомобільних товарів, водій заздалегідь знає, що асортимент торгової точки є сильно обмеженим. Якщо потрібно багатому запчастин для ремонту, доведеться відвідати кілька магазинів. Можливо, доведеться відстояти в черзі в кожному з них. При покупках в мережі таких проблем не виникне. Маркетплейс Avtopro.ua пропонує покупцям наступне:

  • Широкий ассортимент товарів;
  • Інтуїтивно зрозумілі інструменти пошуку запчастин і витратних матеріалів;
  • Захист кожної покупки.

Покупець може замовити запчастини і оплатити їх при отриманні, однак товари деяких продавців можна додати в корзину і внести передоплату. Остання дорівнює вартості доставки запчастину в дві сторони. Продавець обробить замовлення з передоплатою набагато швидше, ніж звичайний. Якщо продавець відмовляється відправляти запчастину, передоплата повернеться на картку покупця. Безпека подібних угод гарантується Avtopro.ua.

Переваги для продавців

Опція онлайн-покупки з внесенням передоплати була тепло прийнята продавцями, що вже співпрацюють з маркетплейсом. По-перше, продавцеві не треба оплачувати доставку, подальше зберігання та повернення запчастин, про які забули покупці. По-друге, безпечна угода допомагає підприємцям знаходити постійних клієнтів. Але це не всі плюси:

  • Простіше розставляти пріоритети та опрацьовувати спочатку ті замовленнями, які треба закрити в день отримання;
  • Товари, відмічені знаком безпечної угоди, замовляють частіше звичайних;
  • Гроші на рахунку продавця будуть зберігатися в $.

Вивести кошти можна на рахунок LiqPay. Це швидко і зручно, велика частина операцій відбувається в онлайн-режимі. Так як гроші зберігаються не в національній валюті, приводів турбуватися про вигідність курсу немає. А з урахуванням збільшення числа нових клієнтів продавець може бути впевненим у тому, що торгівля в інтернет-мережі буде вигідною.

Источник

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *